Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Deň otvorených dverí v DSS Ladomerská Vieska Vytlačiť
 

1DSS1 (3).jpgDlho som ako poslanec Zastupiteľstva Banskobystrického samosprávneho kraja nebol v Domove sociálnych služieb v Ladomerskej Vieske a to z dôvodu, že predchádzajúca pani riaditeľka podľa mňa nespĺňala tak odborné, ako aj morálne predpoklady, aby mohla takéto zariadenie viesť. Veď nakoniec stav zariadenia za jej pôsobenia je toho dôkazom.

1DSS3.jpg

 

 

 

 

 

Pri vymenovaní novej riaditeľky som váhal, či ju podporím, lebo som v minulosti nemal tie najlepšie skúsenosti, avšak každý z nás sa vyvíja a tak som nakoniec rešpektoval výsledok výberovej komisie a jej menovanie som hlasovaním podporil. Dnes to neľutujem. Bol som v zariadení a mal som možnosť rozprávať sa nielen s pani riaditeľkou, ale aj s pracovníkmi a spätná väzba je pre mňa dôležitá. K zamestnancom sa pristupuje rovnocenne, nikto nie je za svoje názory „trestaný“ a kolektív sa snaží riešiť veci spoločne a vecne. Bola tom úplne iná atmosféra ako v minulosti, nestretol som tam strach a obavy, ale nádej, že sa veci pohýnajú tým správnym smerom a to ma teší.

DSS2.pngŽelám zariadeniu, pracovníkom, ale aj klientom, aby sa zámery nového vedenia podarili, aby bolo možné v budúcnosti zrealizovať plánované rekonštrukcie a aby sa kvalitatívne zmenilo prostredie nielen pre klientov, ale aj pre zamestnancov. A v prípade, že bude potrebná akákoľvek moja pomoc ako poslanca kraja, som pripravený ju poskytnúť.


 
 


687564

24.10.2019
Úvodná stránka